FURNITURE / Tables / Table 7797336
nr 779 7336
TABLE
1890s, diameter: 56, height: 79, wear, damages.
1890-tal, diameter: 56, höjd: 79
Condition: slitage, skador
300
Monday September 24 2012
at 19:23:24